Показ дописів із міткою Дніпро місто. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Дніпро місто. Показати всі дописи

неділя, 16 жовтня 2016 р.

Інтерпайп Сталь

Коли ціни на метал били рекорди, один олігарх вирішив збудувати супермодний сталеливарний завод, проте внєзапно ціни впали і всьо кардинально змінилося. Не дивлячись на кардинальну зміну ситуації завод добудували та відкрили з великим пафосом в 2012 р.. Пройшло чотири роки, в країні все знову кардинально помінялося і я побував на заводі. Далі розповім про свої враження.
Фотографія зроблена з зупинки ГТ, труби не мають жодного відношення до заводу.
1

понеділок, 27 червня 2016 р.

Дніпро з висоти

1

Найкраще Дніпро виглядає з висоти, тоді майже непомітні проблеми міста. В цей раз я викарбкався на оглядовий майданчик, що розташований на 18 поверху Менори. Звідси місто можна розглядати годинами і сьогодні я покажу його вам.

середа, 22 червня 2016 р.

Дніпро

В цьому місті я буваю настільки часто, що навіть міг би його назвати своїм другим домом. Втім усе одно кожен раз відкриваю щось нове. Сьогодні в нас буде невеличка екскурсія містом
01

пʼятниця, 7 лютого 2014 р.

Дніпропетровськ, коротка прогулянка

Дніпропетровськ Декілька тижнів назад їздив по роботі в Дніпропетровськ, тоді ще тільки но випав сніжок і було так гарно. На минулому тижні в Дніпровську випало ще більше снігу, навіть траса Запоріжжя-Дніпро була закрита. Сьогодні я просто покажу декілька світлин. Якщо ви раніше були тут, або живете, то просто поглянете моїми очима на місто. Якщо ви ще не були в Дніпрі, то всю суть міста можна показати одним фото 12_hf