Коли ціни на метал били рекорди, один олігарх вирішив збудувати супермодний сталеливарний завод, проте внєзапно ціни впали і всьо кардинально змінилося. Не дивлячись на кардинальну зміну ситуації завод добудували та відкрили з великим пафосом в 2012 р.. Пройшло чотири роки, в країні все знову кардинально помінялося і я побував на заводі. Далі розповім про свої враження.
Фотографія зроблена з зупинки ГТ, труби не мають жодного відношення до заводу.