Зізнаюся чесно оглянути повноцінно місто не вийшло, провів в ньому я лише декілька годин, але і за цей час встигнув звернути уваги на деякі прикмети
Перший парадокс це те що місто зовсім не рівне, а розташоване на пагорбах,
Приємно здивували вузькі вулиці,