Показ дописів із міткою зима. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою зима. Показати всі дописи

пʼятниця, 7 лютого 2014 р.

Дніпропетровськ, коротка прогулянка

Дніпропетровськ Декілька тижнів назад їздив по роботі в Дніпропетровськ, тоді ще тільки но випав сніжок і було так гарно. На минулому тижні в Дніпровську випало ще більше снігу, навіть траса Запоріжжя-Дніпро була закрита. Сьогодні я просто покажу декілька світлин. Якщо ви раніше були тут, або живете, то просто поглянете моїми очима на місто. Якщо ви ще не були в Дніпрі, то всю суть міста можна показати одним фото 12_hf

середа, 29 січня 2014 р.

Якимівка взимку

На минулому тижні був в Якимівці у справах. Зимове місто більше схоже на якусь Воркуту ніж на смт на півдні Запорізької області 1