Дніпропетровськ
Декілька тижнів назад їздив по роботі в Дніпропетровськ, тоді ще тільки но випав сніжок і було так гарно. На минулому тижні в Дніпровську випало ще більше снігу, навіть траса Запоріжжя-Дніпро була закрита. Сьогодні я просто покажу декілька світлин. Якщо ви раніше були тут, або живете, то просто поглянете моїми очима на місто. Якщо ви ще не були в Дніпрі, то всю суть міста можна показати одним фото

Показ дописів із міткою зима. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою зима. Показати всі дописи
пʼятниця, 7 лютого 2014 р.
середа, 29 січня 2014 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)