Я продовжую рекламувати Бердянськ, як місце літнього відпочинку та розповідаю про місцеві пам'ятки, котрі маловідомі широкому загалу. В минулий раз я розповідав про колишн чоловічу гімназію. Сьогодні розповім про німецьку кірху.
Это памятник графу Воронцову. Несколько лет назад его поставили в Бердянске, тогда был скандал, а многие уже говорили, что Бердянск более пророссийский чем Одесса и Севастополь.
Я продовжую рекламувати Бердянськ, як місце літнього відпочинку. І сьогодні буде коротенька сторія про гарну будівлю. В другій половині ХІХ століття вирішили в місті створити чоловічу гімназію. Вибили на те права, але виявилося в місті немає підходящої будівлі. Йшли довгі спори про те хто буде фінансувати, в скільки обійдеться і тому подібне. І от в середині 1870-х рр в місті остаточно відкрилася нова двоповерхова будівля чоловічої гімназії, її будівництво обійшлося в більше ніж 120 тис. карбованців, при тому що спочатку планувалося витратити 100 тис..
Сьогодні був в цьому гарному провінційному містечку у справах і мав аж цілих 15 хвилин вільного часу, вирішив не гаяти час і трошки пробігтися. За сьогоднішню мандрівку зрозумів, що мандрувати по роботі дуже погано. Особливо коли ти 2 рази за тиждень приїздиш в інший кінець області, в теж саме місто і зовсім не маєш вільного часу на прогулянку містом.
Отже повернемося до прогулянки. Як тільки я заїхав у місто в наушниках почав грати Марлі (пісня котра стоїть на початку посту), що одразу змусило мене відчути себе у затишному курортному місті на берегу моря, де проблеми залишають за його межами, а усе населення, просто, цілими днями кайфує дивлячись на море та слухаючи шум хвиль (звісно, що Бердянськ так живе лише в туристичних місцях :)) і це не дивлячись на погоду, важку роботу котра очікувала і останні новини з Верховної Ради.