Дніпропетровськ
Декілька тижнів назад їздив по роботі в Дніпропетровськ, тоді ще тільки но випав сніжок і було так гарно. На минулому тижні в Дніпровську випало ще більше снігу, навіть траса Запоріжжя-Дніпро була закрита. Сьогодні я просто покажу декілька світлин. Якщо ви раніше були тут, або живете, то просто поглянете моїми очима на місто. Якщо ви ще не були в Дніпрі, то всю суть міста можна показати одним фото

Показ дописів із міткою сніг. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою сніг. Показати всі дописи
пʼятниця, 7 лютого 2014 р.
субота, 29 грудня 2012 р.
Сніг в Запоріжжі. Частина 3. Краєвид на місто з даху багатоповерхівки.
Сьогодні від снігу залишилися лише спогади, але в мене залишилася остання частина про прогулянку у неділю: Краєвид міста з даху багатоповерхівки.
В бік ДніпроГЕСа
В бік ДніпроГЕСа
четвер, 27 грудня 2012 р.
Сніг в Запоріжжі. Частина 2. Соцмісто
Сьогодні в місті було +4 і майже весь сніг вже розстанув. Дивлячись на цю погоду розумієш, що вона на Новий рік буде стандартною, тобто без снігу. Тому сьогодні я хотів би розповісти про соцмісто під снігом. Раніше я вже писав невелику замітку про соцмістечко. а зараз я хочу показати в якому вигляді вони сьогодні.
Розпочнимо нашу прогулянку з круглого дому
Розпочнимо нашу прогулянку з круглого дому
вівторок, 25 грудня 2012 р.
Сніг в Запоріжжі. Частина 1. Загальне.
Ось вже майже 2 тижні мешканці Запоріжжя кожен день слухали по радіо, бачили по телевізору новини з різних куточків країни, про міста завалені снігом, про перкриті автостради, про паламані Хюндаї, котрі застрягли посеред білої пустелі. Але Запоріжжя продовжувало гордо протистояти снігу і лише в ніч з пятниці на суботу випав перший. нормальний, повноціний сніг в наших краях. На наступний день, на радощах, я схопив фотоапарат та побіг на вулицю зафотографувати місто в снігу, адже прогноз обіцяв різке потепління вже наступного тижня.
Підписатися на:
Дописи (Atom)