До Херсону я приїхав автобусом з Миколаєва увечері в понеділок. Я був дуже стомлений і місто, на противагу мого останнього візиту до нього у 2008, видалося якимсь переляканим, швидким, безумним, але в перший день я це все списав на велику втому. І виспавшись ранком наступного дня, з новими силами, розпочав знайомство з містом. Загалом я тут провів 4 дні і мав достатньо часу щоб оглянути місто, та спробувати себе відчути звичайним мешканцем Херсона.
В цій публікації я не буду акцентувати увагу на будівлях і пам'ятниках, котрі бачив в минулий раз і фото яких опубліковано у блогах багатьох мандрівників. Хто ж хоче почитати опис моєї поїздки у 2008 році то будь ласка http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=702788Отже поїхали