
Показ дописів із міткою Миколаїв. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Миколаїв. Показати всі дописи
понеділок, 20 жовтня 2014 р.
Трошки Миколаєва
Нещодавно, у справах, був в цьому місті. Взагалі за останні 4 місяці я відвідував Миколаїв 3 рази, подобається він мені дуже сильно. І потрапив він до мого переліку міст, де б я з радістю жив


неділя, 27 липня 2014 р.
вівторок, 22 липня 2014 р.
Миколаїв. Частина 1.
З дитинства я любив розглядати мапи країн, міст, звертати увагу на особливості місцевості. Ще з тих часів мене особливо приваблював Миколаїв на мапі, своїми контурами. Місто розташоване на півострові, обмежене з трьох сторін водою. Я в Миколаєві вже був раніше, коли мені було чи то 10 чи то 11 років, та місто пам'ятаю погано, лише пам'ятаю, що зоопарк був там дуже класний, отже я приїздив як в зовсім незнайоме місто. В Миколаєві я пробув загалом 4 дні, більшість часу був зайнятий у справах і лише декілька годин після роботи мав на огляд міста. Однак оглянув достатньо, щоб скласти своє враження про нього. Миколаїв мені сподобався, етака суміш Одеси з Запоріжжям. Так, в архітектурі і розвитку вони намагалися рівнятися на Одесу, а ось люди, ціни вже як в Запоріжжі. Я довго думав як розповісти про це місто і вирішив, що найкращим буде просто відновити прогулянку, з короткими відступами, так як я сам відкривав для себе Миколаїв.
А тепер я перейду до самого оповідання. Поїзд Запоріжжя-Одеса змінив розклад і тепер ти до Миколаєва приїздиш не серед глибокої ночі, а о 5 ранку, що є дуже добре.
Знайомство з містом почалося з вокзалу і мабуть тут він найгірший серед вокзалів обласних центрів України, ще і гілка неелектрифікована та і взагалі потягів до інших міст ходить мало.

А тепер я перейду до самого оповідання. Поїзд Запоріжжя-Одеса змінив розклад і тепер ти до Миколаєва приїздиш не серед глибокої ночі, а о 5 ранку, що є дуже добре.
Знайомство з містом почалося з вокзалу і мабуть тут він найгірший серед вокзалів обласних центрів України, ще і гілка неелектрифікована та і взагалі потягів до інших міст ходить мало.

субота, 21 червня 2014 р.
Внезапно! Николаев
Иду такой по улице, а тут бац

Оказалось это просто кафе-бар, хотя все равно удивительно видеть название собственное за столько километров


Оказалось это просто кафе-бар, хотя все равно удивительно видеть название собственное за столько километров

Підписатися на:
Дописи (Atom)
